Destek Hatı : 0850 888 34 18

favicon2

Cart

Hakkımızda

oxyvegaa

On yılı aşkın bir süredir kozmetik ve biyoteknoloji alanında yaptığımız AR-GE çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkan bakım ürünlerimizi tüketicilerle buluşturmak amacıyla 2019 yılında kurulan OXYVEGA BİYOTEKNOLOJİ bu amaç doğrultusunda kozmetik ve biyoteknoloji sektöründe sağlam adımlarla ilerlemektedir.


Kozmetik sektöründe yeni başarıların imzasını atmaya başlayan OXYVEGA BİYOTEKNOLOJİ bu başarıların devamı için gerekli olan AR-GE çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.


Vegan dostu ve doğa dostu ürünler kategorisinde ilk akla gelen ve en güvenilir marka olma hedefi ile ürünlerini piyasaya sürmeye başlayan OXYVEGA BİYOTEKNOLOJİ uzun yıllardır üniversiteler ile yapmış olduğu bilimsel AR-GE çalışmalarının başarılı bir sonucu olarak HYDROVEGA ANTI-AGING KREM ve HYDROVEGA HAIR CARE SERUM ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına başarılı bir giriş yapmıştır.


Hedefimiz doğrultusunda AR-GE çalışmaları ile sürekli desteklenen ve geliştirilen, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen ve bitki özleriyle üretilen kozmetik ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya devam etmekteyiz.


Türkiye, Avrupa, Amerika ve Kanada da satışa sunulan HYDROVEGA kozmetik ürünleri ulusal ve uluslararası akredite laboratuvarda ve tarafsız laboratuvarlarda test edilmiştir.